У Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Щотижня під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбувається апаратна нарада. Одна з таких нарад пройшла сьогодні, 25 жовтня.

В нараді взяли заступник секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, , керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

Під час наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова заслухала інформацію співробітників ради щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень, які стосувалися земельних питань, соціальної сфери, фінансів, медицини, культури та освіти.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський наголосив, що в Саф’янівській громаді погіршується епідемічна ситуація щодо COVID-19. Станом на ранок 25 жовтня на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 144 пацієнта. Із них: 85 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 9 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебувають 120 осіб з коронавірусною інфекцією: 4 – із с. Нова Некрасівка, 16 – с. Багате, 18 – с. Саф’яни, 20 – с. Ларжанка, 4 – с. Комишівка, 5 – с. Першотравневе, 10 – с. Броска, 8 – с. Озерне, 6 – смт. Суворове, 9 – із с. Матроска, 7 – с. Кирнички, 2- с. Кислиця, 4 – с. Утконосівка, 6 – с. Каланчак, 1 – с. Матроска.

Наразі всі, хто перебувають на лікуванні, не вакциновані. Тому єдиний спосіб максимально вберегти себе та своїх близьких від ускладнень, які може спровокувати вірус, – це вакцинація!

Після детального обговорення проблемних питань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення співробітникам та визначила план роботи на поточний тиждень.