У Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Щотижня під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбувається апаратна нарада. Одна з таких нарад пройшла сьогодні, 29 листопада.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

В ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів громади доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відділах.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський зазначив, що станом на ранок 29 листопада на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 140 пацієнтів. Із них: 81 особа з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Після детального обговорення проблемних питань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення співробітникам та визначила план роботи на поточний тиждень.