У Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

У понеділок, 20 грудня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась чергова апаратна нарада.

На початку наради Наталія Іванівна наголосила, що поточна неділя є дуже важливою для громади, адже активно проходить підготовка до проведення XII чергової сесії Саф’янівської сільської ради, яка відбудеться вже у цю п’ятницю, 24 грудня.

Після чого керівники структурних підрозділів громади прозвітували про основні напрямки своєї діяльності за минулий тиждень, розглянули проблемні питання та віднайшли відповідні рішення.

За результатами наради Саф‘янівським сільським головою Наталією Тодоровою були надані співробітникам відповідні доручення на поточний тиждень.