У Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Нова робоча неділя розпочалась в Саф’янівській сільській раді з чергової апаратної наради, яка відбулась під головуванням першого заступника Саф‘янівського сільського голови Петра Хаджикова.

В ході наради керівники структурних підрозділів громади прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень. Присутніми були розглянуті основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відділах.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський наголосив, що в Саф’янівській громаді залишається складна епідемічна ситуація щодо COVID-19. Станом на ранок 1 листопада на лікуванні в інфекційному та в терапевтичному відділеннях КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебуває 171 пацієнт.

Велика кількість хворих – це результат низького рівня вакцинації. Тому Саф’янівська сільська рада закликає усіх мешканців громади долучитися до вакцинальної кампанії та зробити щеплення від COVID-19.

За підсумками наради перший заступник Саф‘янівського сільського голови Петро Хаджиков надав доручення керівникам відділів ради та визначив план роботи на поточний тиждень.