У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада із представниками податкової служби 1

Сьогодні, 16 червня, в адміністративній будівлі Саф’янівської сільської ради під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась нарада з начальником Ізмаїльського ДПІ ГУ ДПС в Одеській області Тетяною Шиліною та начальником Південного відділу податків і зборів та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС в Одеській області Анастасією Узун.

Також в нараді прийняли участь співробітники фінансового управління Саф’янівської сільської ради.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо декларування осіб, а також роботи с електронними сервісами декларування. Крім цього, присутніми були розглянуті проблемні питання щодо оподаткування.

Подібні зустрічі із представниками податкової служби стануть регулярними в Саф’янівській сільській раді.