У Саф’янівській сільській раді відбулася зустріч старост із представниками Пенсійного фонду 1

У четвер, 10 червня, в адміністративній будівлі Саф’янівської сільської ради пройшла зустріч старост громади із фахівцями Управління Пенсійного фонду в Ізмаїлі.

На зустрічі було розглянуто питання переведення пенсії на банківські картки. Начальник Ізмаїльського відділу обслуговування громадян Тетяна Гудима запевнила, що на даний момент люди пенсійного віку, як і раніше, можуть отримувати пенсії у відділенні пошти. Якщо вони вже відкрили банківський рахунок, але хочуть отримувати пенсію на пошті, то їм потрібно в банку написати заяву про призупинення нарахування пенсії на картку.

Крім цього, присутні обговорили питання щодо надання виїзних послуг на території громади.

У Саф’янівській сільській раді відбулася зустріч старост із представниками Пенсійного фонду 3

У Саф’янівській сільській раді відбулася зустріч старост із представниками Пенсійного фонду 5