У Саф’янівській сільській раді відбулось чергове одинадцяте засідання виконавчого комітету 1

Сьогодні, 6 серпня, у Саф’янівській сільській раді відбулось чергове одинадцяте засідання виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради, яке пройшло під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та секретаря Саф’янівської сільської ради Сергія Мазура.

Під час засідання членами виконкому було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, були прийняті рішення з наступних важливих питань:

• про виконання бюджету Саф’янівської сільської ради за I півріччя 2021 року;
  • про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради “Про сільський бюджет с. Саф’яни”;
  • про прогноз бюджету Саф’янівської громади на 2022-2024 рік;
  • про перерозподіл субвенції з обласного бюджету;
  • про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами між головними розпорядниками Саф’янівської сільської ради;
  • про присвоєння адреси об’єктам нерухомості – житловим будинкам;
  • про представлення до відзначення державною нагородою України почесним званням “Мати-Україна”.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 10 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

У Саф’янівській сільській раді відбулось чергове одинадцяте засідання виконавчого комітету 3