У Саф’янівській сільській раді відбулось чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню 1

У вівторок, 31 серпня, відбулось чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Саф’янівської сільської територіальної громади, при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

Засідання пройшло під головуванням заступника сільського голова Саф’янівської сільської ради Івана Чепоя. На комісії також були присутні начальник відділу соціального захисту населення Саф’янівської сільської ради Ольга Клименко, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Саф’янівської сільської ради Ольга Толмачева, генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова, начальник служби у справах дітей Саф’янівської сільської ради Ірина Ступак, заступник директора КУ «Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради Алла Орлова та головний спеціаліст фінансового управління Саф’янівської сільської ради Юлія Кучер.

Комісією було розглянуто 9 питань щодо прийняття рішень про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Саф’янівської громади. Заступник сільського голова Саф’янівської сільської ради Іван Чепой ознайомив присутніх із заявами та актами обстеження матеріально-побутових умов та іншими матеріалами.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки та прийняли відповідні рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради