У Саф’янівській сільській раді відбулось чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню 1

У четвер, 2 червня, відбулось чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Саф’янівської громади.

В засіданні взяли участь заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, начальник служби у справах дітей Світлана Арешкіна, начальник відділу соціального захисту населення Саф’янівської сільської ради Ольга Клименко, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Саф’янівської сільської ради Ольга Толмачова, начальник фінансового управління Саф’янівської сільської ради Марина Стоїлова та начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Шульга.

Комісією було розглянуто 9 питань щодо прийняття рішень про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Саф’янівської громади та вивчені обставини, в яких перебуває кожен конкретний заявник.

За результатом розгляду заяв громадян прийняті відповідні рішення.