У Саф‘янівській сільській раді відбулось засідання адміністративної комісії 1
У середу, 26 січня, у Саф’янівській сільській раді відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколу про адміністративне правопорушення долучились перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя, начальник управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Ніна Райлян та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради надійшов протокол від органів Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності особи, що проживає на території Саф’янівської громади.

Таким чином, на порядок денний засідань була винесена справа про адміністративне правопорушення – порушення правил торгівлі алкогольними напоями, зокрема продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку (ч.2 ст. 156 КУпАП).

За результатами засідання комісії, провадження у справі закрито на підставі п.1 ч. 1 ст. 247, у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.