У Саф‘янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії 1

4 та 19 серпня у Саф’янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколів про адміністративні правопорушення долучились перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Романова, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради надійшли протоколи від органів Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що проживають на території Саф’янівської громади.

Таким чином, на порядок денний засідань були винесені дві справи про адміністративні правопорушення – порушення правил торгівлі алкогольними напоями, зокрема продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку (ч.2 ст. 156 КУпАП) та порушення правил торгівлі громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю (ч.1, ст.155 КУпАП).

За результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення були винесені постанови про притягнення до адміністративної відповідальності та накладені адміністративні
стягнення у вигляді штрафів.

Сектор інформаційної діяльності Саф’янівської сільської ради

У Саф‘янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії 3

У Саф‘янівській сільській раді відбулись засідання адміністративної комісії 5