У Саф’янівській сільській раді відбулись засідання постійних депутатських комісій 1

З 14 по 16 лютого в Саф’янівській сільській раді працювали постійні комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку громади; інфраструктури, доріг та транспорту, житлово – комунального господарства та управління комунальною власністю; регулювання земельних відносин, екології та перспективного планування; охорони здоров’я, освіти , культури, спорту, молоді та соціального захисту населення та законності, мандатна, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.

У постійних комісіях депутати Саф’янівської громади працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд XIII чергової сесії Саф’янівської сільської ради.
Загалом депутатами було розглянуто 556 питань.

Усі питання порядку денного з урахуванням зауважень рекомендовані депутатськими комісіями до розгляду на XIII чергової сесії Саф’янівської сільської ради, яка відбудеться у цю п’ятницю, 18 лютого.