У Саф’янівській сільській раді відбувся семінар щодо вчинення нотаріальних дій 1

Після місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня 2020 року, та змін адміністративно-територіального поділу Одеської області у більшості сільських рад, старостинських округів відбулась зміна посадових осіб органів місцевого самоврядування, які здійснювали повноваження щодо вчинення нотаріальних дій та дій, які прирівнюються до нотаріально посвідчених.

В деяких територіальних громадах такі повноваження покладено на посадових осіб, які раніше цим ніколи не займалися. Це в них визвало певні труднощі, тому сьогодні, 6 травня, в Саф’янівській сільській раді відбувся семінар щодо вчинення нотаріальних дій.

Нотаріуси Ізмаїльского міського та районного нотаріального округу Одеської області, Марія Єфименко, Рита Апреленко та Світлана Крижановська, провели навчання для сільських старост, секретарів та діловодів щодо вчинення нотаріальних дій та дій, які прирівнюються до нотаріально посвідчених. Зокрема, були розглянуті питання щодо Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, мови нотаріального діловодства, записів в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, довіреності, що прирівнюються до нотаріально посвідчених та інше.

Присутнім був розданий допоміжний інформаційний матеріал.