У школі села Озерне завершені ремонтні роботи 1

У п’ятницю, 14 січня, Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський відвідали школу села Озерне Саф‘янівської сільської територіальної громади.

Всі ремонтні роботи, що були заплановані на 2021 рік, виповнені. Серед них: утеплення фасаду, ремонт шкільного даху та встановлення системи пожежної сигналізації.

Виділення коштів із бюджетів різних рівнів на проведення ремонтних робіт стало можливим завдяки злагодженій роботі керівництва Саф’янівської громади та команди «ЗА МАЙБУТНЄ».

Школа села Озерне змінюється на очах, але далі – більше! У 2022 році заплановано продовження проведення ремонтних робіт задля створення всіх необхідних умов для комфортного та безпечного навчання школярів.