United24 - глобальна платформа підтримки України 1

Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 344/2022 постановлено Кабінету Міністрів України забезпечити запровадження в рамках національної платформи «UNITED 24» «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Портал UNITED24 е зручним Інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури України.

Як зробити пожертвування:

Потрібно перейти на сайт фандрейзингової платформи – u24.gov.ua. Користуватись нею можуть приватні особи, фонди, міжнародні компанії тощо.

Спочатку потрібно вибрати напрям, який ви хочете підтримати: армія, медицина та гуманітарка чи відновлення країни.

Далі потрібно вибрати спосіб оплати. Це може бути переказ із банківської картки або за банківськими реквізитами, PayPal і навіть криптовалюта.

Після вибору способу оплати потрібно вказати суму донату – може бути будь-який. Також можна підписатися на регулярні пожертвування, у такому разі гроші списуватимуться автоматично щотижня або щомісяця.

У наступному меню потрібно заповнити коротку анкету – вказати ім’я та адресу електронної пошти. При цьому зробити пожертву в United24 можна анонімно.

Останній крок – заповнення платіжних реквізитів. Якщо ви обрали картку, потрібно ввести її номер, термін дії та CVV-код. Також доведеться зазначити свій поштовий індекс.