Управління освіти Саф’янівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• директора Кислицького закладу загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області, що знаходиться за адресою: с. Кислиця, вул. Шкільна, 43А;
  • директора Утконосівського закладу загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області, що знаходиться за адресою: с. Утконосівка, вул. Шкільна, 3.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 8811 грн., передбачається доплата за педагогічний стаж згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

• громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра;
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  • організаторські здібності;
  • стан фізичного і психічного здоров’я не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних.
2. Автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу).
3. Копія паспорта громадянина України.
4. Копія документа про вищу освіту (з додатком) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.
6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання.
7. Довідка про відсутність судимості.
8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
9. Мотиваційний лист.
10. Перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – 18 червня 2021 року

Місце подання документів: м. Ізмаїл, проспект Суворова 69, управління освіти Саф’янівської сільської ради (каб. № 209).

Дата та місце конкурсного відбору: 24 червня 2021 року, каб. 206, управління освіти Саф’янівської сільської ради.

Складові та тривалість конкурсного відбору:

• письмове вирішення ситуаційного завдання ( не більше 30 хв.);
  • письмове тестування відкритої форми на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти ( Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно – правових актів у сфері загальної середньої освіти) (не більше 60 хв.);
  • публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;
  • надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (до 20 хв.).

Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Сапунжі Людмила Миколаївна, (067) 742-25-76, адреса електронної пошти: safiany_osvita@ukr.net.