Утконосівка відзначила 270-річчя 1

Сьогодні село Утконосівка Саф‘янівської сільської територіальної громади відзначило свій День народження – 270 років з дня заснування.

З нагоди Дня села з дотриманням всіх необхідних норм безпеки в Утконосівці відбулась низка святкових заходів, яка розпочалась з покладання квітів до підніжжя пам‘ятника Невідомому Солдату.

Після чого всі бажаючі змогли взяти участь у святковій ході з державним прапором до Будинку культури села Утконосівка, де продовжилась урочиста частина свята.

З привітальними словами до мешканців села Утконосівка звернулись Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та староста Утконосівського старостинського округу Валентина Дакі.

«Шановні мешканці села Утконосівка, від щирого серця вітаю вас з нагоди Дня народження вашої маленької Батьківщини. Бажаю всім вам міцного здоров‘я, довгих років життя, злагоди та благополуччя в ваші родини, гарного настрою і найголовніше сьогодні – це мирного неба!», – звернулась до присутніх голова громади Наталія Тодорова.

За традицією, в День села, в Утконосівці відбувається церемонія нагородження «Людина року» і цей рік не став винятком. Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та староста Утконосівського старостинського округу Валентина Дакі нагородили почесними грамотами та приємними подарунками людей, завдяки працелюбності яких, самовідданості та любові до рідного краю Утконосівка сьогодні – це квітуче, мальовниче та процвітаюче село.

Також були відзначені члени громадського формування «Утконосівка», які з перших днів війни допомагали забезпечувати безпеку рідного села.

Свято продовжилось яскравими виступами справжніх талантів, яких в Утконосівці чимало.