Утконосівський ЗЗСО відсвяткував День знань 1

1 вересня в Утконосівському ЗЗСО традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 49-ох першокласників, які переступили поріг нашого закладу, розпочнеться цікаве шкільне життя.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Директор закладу Кулава Ганна Савелівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. До вітальних слів директора приєдналися і гості свята: секретар голови Саф’янівської сільської ради Мазур С.І., староста села Утконосівка Дакі В.С., агроном товариства «Агропрайм-холдинг» Чепой В.Г., настоятель свято Михайлівської церкви отець Миколай.

До свята, заклад отримав подарунок від товариства «Агропрайм-холдінг» спортінвентарь та газонокосарку.

Розпочався навчальний рік першим уроком присвяченому Незалежності України. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

У черговий раз заклад гостинно відчинив для учнів свої двері і запросив у просторі і затишні класи, щоб учні набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.