Увага конкурс "Ми за безпечне майбутнє" 1

Відповідно наказу управління освіти від 19.01.2022 № 09/А ” Про проведення Всеукраїнського літературного конкурсу “Ми за безпечне майбутнє”, з метою формування у дітей і учнівської молоді громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, з 20 січня 2022 року по 25 лютого 2022 року проводиться літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє» на протипожежну та техногенну тематику.

Основні завдання конкурсу

Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності та збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 6 до 18 років. Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії:

від 6 до 10 років;
від 11 до 14 років;
від 15 до 18 років.
Номінації конкурсу

Художній твір (оповідання, повість, казка, нарис).
Поетичний твір (вірш, поема)

Просимо до 25.02.2022р. надсилати роботи конкурсантів до управління освіти Саф’янівської сільської ради (каб.211).