В Центральній районній лікарні відбулося відкриття відремонтованої частини інфекційного відділення 1

У понеділок, 20 вересня, в КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» відбулося відкриття частини приміщень інфекційного відділення після проведення капітального ремонту.

В церемонії відкриття взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський, завідувачі відділеннями, працівники лікарні та представники місцевих ЗМІ.

Інфекційне відділення після капітального ремонту стало невпізнаним та відповідає всім вимогам сучасності: комфортні світлі палати, тут повністю оновлено внутрішнє оздоблення, проведено заміну вікон та дверей; встановлена сучасна пожежна сигналізація; оновлені стеля, стіни, підлога; встановлені енергозберігаючі лампи, кондиціонери; замінено всі комунікації з водопостачання та каналізації; виконано роботи по заміні системи опалення, повністю замінені електричні мережі, придбано нові меблі. У кожному боксі є окремий санвузол з водонагрівачем. Всі палати обладнані кнопками екстреного виклику медичного персоналу.

Вартість проведення капітального ремонту інфекційного відділення Ізмаїльської центральної районної лікарні (який профінансовано за рахунок коштів лікарні, виділених Національною службою здоров’я України у 2020 році) склала близько 6 мільйонів гривень.