В хірургічному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується капітальний ремонт 1

У вівторок, 6 липня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова спільно з народним депутатом України Анатолієм Урбанським, директором КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олегом Садковським та підрядником проінспектували хід ремонтних робіт в хірургічному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня».

В рамках капітального ремонту передбачена повна заміна комунікаційних систем, електропроводки та сантехніки, демонтаж та установка дверей, реконструкція під сучасну модель хірургічного відділення.

В цьому році на капітальний ремонт відділення з бюджетів різних рівнів виділено 6 мільйонів гривень. До кінця року загальні будівельні роботи будуть завершені, а відділення стане відповідати найвищим стандартам.