В Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти розпочав роботу оздоровчий табір «Веселка» 1

Швидко спливає час… І знову після закінчення весни приходить довгоочікуване літо. Ще один навчальний рік підійшов до свого логічного завершення. Пройшли підсумкові контрольні роботи, заліки – і знову в Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти, як і в інших школах країни, 7 червня 2021 року гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Веселка» з денним перебуванням.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у пришкільному таборі стає доступним кожній сім’ї. При плануванні роботи табору Новонекрасівський ЗЗСО врахував інтереси дітей, тому вирішив обрати такі направлення: фізкультурно- оздоровчий, мовний ( іноземна), художньо – естетичний.

Відкриття табору розпочалося з ранкових зустрічей та фізичних зарядок на свіжому повітрі для кожного класу окремо. Педагоги провели вступні інструктажі з ТБ під час оздоровлення. Вчителем образотворчого мистецтва Пісікіною Н.М та вчителями Кіліміченко В.П , Оліниченко С.Л, Тірон Л.К , Ісарєвою О.А., асистентами Лапшиною І.Г, Скіцан І..П. був проведений конкурс малюнка на асфальті на тему « Веселка» присвяченому назві табору. Асистентом вчителя Тірон І.І. була проведена ігрова вправа
«Веселий клоун».

З нагоди відкриття табору представники Саф’янівської сільської ради пригостили дітей морозивом.

Оздоровлення розпочало свій старт, і ми сподіваємося, що діти отримують масу задоволень!