В Одесі відбулась нарада щодо проведення ремонтних робіт у Палаці спорту ім. М.Г.Миндру в селі Кам’янка 1

У середу, 27 жовтня, в Одесі під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Підгайного відбулась нарада щодо будівництва на території Одеської області об’єктів, які реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

В нараді взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, замовник будівництва Людмила Дерменжи та генеральний підрядник ТОВ “Пріоритет-В” Віталій Кінєв.

Під час наради був обговорений календарний графік виконання робіт по капітальному ремонту Палацу спорту ім. М.Г.Миндру в селі Кам’янка. На першому етапі планується відремонтувати роздягальні та душові, оновити обладнання. На другому етапі буде відремонтована безпосередньо чаша самого басейну, замінені вікна та проведений косметичний ремонт основного залу басейну.

Також присутніми були розглянуті проблемні питання, які можуть виникнути при проведенні вищезазначених робіт, та знайдені шляхи їх вирішення.

В Одесі відбулась нарада щодо проведення ремонтних робіт у Палаці спорту ім. М.Г.Миндру в селі Кам’янка 3