В Саф'янівській громаді на один "Клас безпеки" стало більше 1

Сьогодні, 24 вересня, відбулось офіційне відкриття «Класу безпеки» в Саф’янському закладі загальної середньої освіти, який став важливим кроком у створенні безпечного освітнього середовища для школярів.

Урочисто відкрили «Клас безпеки» Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, начальник управління освіти Тетяна Якименко та директор Саф’янської школи Наталя Тарасенко.

Інтерактивний, яскравий, обладнаний сучасним дидактичним матеріалом «Клас безпеки» презентували учні школи, демонструючи гостям відповідні тематичні зони: пожежної безпеки, домедичної допомоги, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, перегляду відеоуроків та презентацій, ігрової та психологічного розвантаження. Творчими педагогами закладу створені інформаційні стенди та макети, які дозволять учням не лише отримувати теоретичні знання, але й практикувати їх у реальних умовах.

Спільну роз’яснювальну, профілактично-виховну годину з учнями школи провели представники патрульної поліції та Головного управління ДСНС України в Одеській області. Дітям в ігровій формі були роз’яснені правила дорожнього руху та жести регулювальника, правила поведінки під час виникнення пожежі та алгоритму дій під час виявлення підозрілих предметів. Крім того, фахівцями був проведений теоретичний та практичний захід щодо відпрацювання алгоритму дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації або ризику її виникнення. Цей профілактичний захід з евакуації дозволив не лише перевірити готовність закладу освіти до надзвичайних ситуацій, але й навчити дітей правильно діяти в екстрених умовах. Тренування розпочалося з сигналу тривоги, після якого учні, під керівництвом вчителів, почали евакуацію.

Всі учасники дотримувались чіткого алгоритму дій і виявили достатній рівень свідомості та відповідальності.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02yZ7tYnCP1aPoKF7xkCnPN2wtA2obYGtx3jNd5tBCtDvThJ4475JtRrvn7xXwb4xml