В Саф’янівській громаді проінспектували умови проживання внутрішньо переміщених осіб 1

Село Кам’янка – одне з багатьох сіл Саф’янівської громади, що з перших днів російської агресії почало приймати людей, яким необхідний був дах над головою та моральна підтримка.

Днями до Палацу спорту с. Кам’янка, де наразі компактно проживає найбільша кількість переселенців, завітали експерти Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації, обласного центру громадського здоров’я, Головного управління Держспоживслужби в Одеській області, координатор з вакцинації населення від короновірусної хвороби COVID-19 в Одеській області, фахівці закладів охорони здоров’я та представники Ізмаїльської районної військової адміністрації, які перевірили умови проживання внутрішньо переміщених осіб, а саме – організацію забезпечення медичної допомоги, санітарного та епідемічного благополуччя переселенців.

За результатами моніторингу, комісією встановлено, що створені задовільні умови для тимчасового перебування людей.