В Саф’янівській громаді пройшов захід для дітей-переселенців 1

З початком війни життя українців розділилось на «до» та «після». Багато з них, бігши від російського ворога, вимушені були шукати прихисток в різних куточках України. Одним з таких місць стали села Саф’янівської сільської територіальної громади.

Серед внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території громади, є чимало дітей, у яких війна вкрала дитинство.

Аби покращити настрій та емоційний стан дітей, громадська організація “Десяте квітня” (виконавчий партнер УВКБ ООН) разом із Саф’янівської сільською радою організували для юних переселенців із сіл Багате та Саф’яни справжнє свято.

Директор «Snail Farm» Андрій Ширенков привітно зустрів гостей на равликовій фермі Бессарабії, яка розташована на березі озера Саф’яни.

На дітлахів чекав яскравий міні-концерт від учасників народної самодіяльності села Саф’яни, різноманітні конкурси та майстер-класи, екскурсія до равликів, а також солодкі подарунки від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» та ГО «Десяте квітня».

Тим часом батьки мали змогу звернутись за юридичною та психологічною консультаціями, які надавали представники ГО «Десяте квітня» .