В Саф’янівській громаді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом 1

9 листопада своє професійне свято відзначили працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія, музейна та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу на своєму фронті.

З нагоди свята Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи привітали працівників галузі культури Саф’янівської громади та вручили почесні грамоти та приємні подарунки.

«Дякую вам за важливу, самовіддану та сповнену творчого неспокою працю. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, теплоти у серці, щастя, благополуччя, творчих успіхів та миру», – привітала працівників культури Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Через кровопролитну війну, яку розв’язала країна-терорист росія, не вдалось провести гарне свято, на якому артисти громади продемонстрували свої таланти, яких вже точно у них чимало. Але віримо, що наступного року своє професійне свято працівники культури святкуватимуть в мирі, на вільні українській землі під милозвучні українські пісні!