В Саф‘янівській громаді привітали випускників, які отримали 200 балів з НМТ 1

Сьогодні, 25 серпня, в Саф‘янівській сільській раді вітали випускників громади, які отримали 200 балів з національного мультипредметного тесту.

Цьогорічний вступ до вищих навчальних закладів суттєво відрізняється від попереднього року, коли абітурієнти складали тести з зовнішнього незалежного оцінювання.

В цьому році на випускників шкіл очікувало нове випробування – національний мультипредметний тест, з яким випускники Саф‘янівської громади успішно впорались, а є й такі, що отримали максимальні бали. Серед них: Олександр Малий (Кислицький ЗЗСО), Олексій Бабічєв (Новонекрасівський ЗЗСО) та Петро Попазов (Кам’янський ЗЗСО).

Заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк привітали хлопців з успішним складанням НМТ та вручили грамоти і приємні подарунки.

Також грамотами були відзначені директори шкіл, в яких навчались випускники, та вчителі-предметники.

Зустріч продовжилась за теплими розмовами, де хлопці розповіли про свій омріяний виш, плани на майбутнє та про свої мрії, які обов‘язково здійсняться!

В добру путь, випускники громади!