В Саф’янівській громаді розпочата розчистка каналу «Громадський» 1

Днями на території Саф’янівської сільської територіальної громади розпочались гідротехнічні роботи з розчистки каналу «Громадський», який забезпечує водою озера Лунг та Сафʼяни, а також водообмін між озером Катлабух та річкою Дунай.

На даний час канал «Громадський» потребує розчистки якнайменше до відмітки -0,7 м. Роботи проводитимуться в декілька етапів: спочатку буде розчищений канал до села Стара Некрасівка, а далі до озера Сафʼяни.

На проведення відповідних робіт, за дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, було виділене пальне.

Роботи з розчистки каналу триватимуть упродовж декількох місяців, а результатом стане поліпшення екологічного стану озер Придунавʼя, завдяки спільним зусиллям громади, Одеської обласної та Ізмаїльської районної військових адміністрацій та Ізмаїльського управління водного господарства.