В Саф’янівській громаді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській територіальній громаді пройшла щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України під час російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ в громаді.

Фінансовим управлінням продовжується активна робота по наповненню бюджетів усіх рівнів.
Цього тижня відбудеться засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів.

В медичній сфері серед населення продовжується зростання кількості хворих на COVID-19. Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова наголосила на необхідності вакцинації.

Відділом соціального захисту триває робота з надання різних видів допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Службою у справах дітей продовжується проведення профілактичних рейдів в населених пунктах громади.

В освітній сфері триває підготовка закладів до нового навчального року та укриттів задля безпечного навчання дітей.

За результатами наради, головою громади надані відповідні доручення.