В Саф’янівській громаді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 16 січня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась чергова апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців у російсько-українській війні.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді. Керівники структурних підрозділів ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та визначили пріоритетні напрямки роботи на найближчий період. Також були обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувались бюджетної, соціальної, освітянської та культурної сфер.

Особливу увагу голова громади Наталія Тодорова акцентувала на змінах у законодавстві щодо призначень та виплат субсидій та пільг. Так, з 1 грудня 2022 року призначенням і виплатами субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу опікується Пенсійний фонд.

Кожен мешканець нашої громади може звернутись до старостинського округу, де віддалено працюють працівники ЦНАПу, або безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 69.

За результатами наради Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів ради.

В Саф’янівській громаді відбулась апаратна нарада 3