В Саф’янівській громаді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді пройшла чергова апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України та мирного населення внаслідок збройної агресії російської федерації.

Після чого керівники структурних підрозділів ради поінформували про стан справ на території громади.

Фінансовим управлінням проводиться активна робота по наповненню бюджетів усіх рівнів.

В освітній сфері триває робота по створенню безпечного освітянського середовища в умовах воєнного стану та підготовка закладів освіти до нового навчального року. Особлива увага приділяється підготовці протирадіаційних укриттів.

В медичній галузі спостерігається збільшення кількості хворих на COVID-19.
Медичні працівники закликають дотримуватись протиепідемічних правил та вакцинуватись, адже вакцина – це єдиний спосіб захистити себе і свої родини від коронавірусу.

Відділом соціального захисту продовжується робота с внутрішньо переміщеними особами. Наразі на території громади проживає 1276 переселенців, котрим громада продовжує надавати гуманітарну допомогу та підтримку.

Крім цього, на нараді були розглянуті питання про стан справ у галузі сільського господарства та економіки. Наразі завершились жнива ранньої зернової групи.
Продовжується проводитись моніторинг цін на товари першої необхідності та пальне.

За результатами наради, сільським головою Наталією Тодоровою надані відповідні доручення.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.