В Саф’янівській громаді відбулась позачергова сесія 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась позачергова сесія. В роботі сесії взяли участь заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні.

Після чого депутати розглянули низку питань порядку денного.

Серед питань вісімнадцятої сесії – дострокове припинення повноважень секретаря Саф’янівської сільської ради та обрання нового.

Голова громади Наталія Тодорова подякувала секретарю ради Сергію Мазуру за злагоджену та плідну співпрацю.

На посаду нового секретаря запропоновано кандидатуру депутата Саф’янівської громади Сергія Стандратюка. Шляхом таємного голосування депутати одностайно проголосували за Сергія Йосиповича.

У зв’язку із обранням секретаря, відбулись зміни у складі виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань інфраструктури, доріг та транспорту, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Рішення прийняті одноголосно.

Крім цього, присутні розглянули важливі питання щодо життєдіяльності громади в фінансовій, соціальній та земельній сферах.

Рішення сесії будуть опубліковані на офіційному веб сайті громади.