В Саф‘янівській громаді відбулась серпнева педагогічна онлайн-комунікація з освітянською спільнотою 1

Сьогодні, 30 серпня, управлінням освіти Саф’янівської сільської ради проведено серпневу педагогічну онлайн-комунікацію з освітянською спільнотою Саф’янівської сільської територіальної громади.

Привітала участників конференції та побажала успіхів і плідної роботи Саф`янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Під час конференції начальник управління освіти Тетяна Якименко підвела підсумки роботи управління освіти та закладів освіти Саф’янівської сільської ради за 2021-2022 навчальний рік, визначила завдання та особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році в умовах воєнного стану.

Щодо особливостей організації освітнього процесу у п’ятих класах доповіла директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Марія Кір`як. Вчителі середньої ланки освіти приймають естафету впровадження реформи нової української школи. На педагогів чекають суттєві зміни в освітньому процесі, опанування нових підходів до навчання, втілення нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Ольга Кіосєва, начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти, доповіла про стратегічні підходи та посилення національно-патріотичного компонента в предметах (інтегрованих курсах) усіх освітніх галузей, особливо предметів мовно-літературної, громадянської, історичної та мистецької освітніх галузей.

Щодо безпечності освітнього простору та дотримання чіткого алгоритму дій за сигналами «Повітряної тривоги» учасників освітнього процесу доповіла провідний інспектор ВОНПР та ЗЦЗ Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Ганна Подаруєва.

Підводячи підсумки серпневої педагогічної онлайн-комунікації визначено, що головним сьогодні є створення умов для безпечного навчання: надання кожній дитині якісної освіти, збереження життя і здоров`я дітей та працівників закладів освіти.