В Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада, де були розглянуті основні питання життєдіяльності громади.

Одне з найважливіших питань – наповнення місцевого бюджету.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова наголосила, що суб’єкти господарювання, приватні особи та підприємці мають сплачувати місцеві податки, тому з метою наповнення бюджету громади та вирішення проблемних питань, пов’язаних з їх наповненням, в населених пунктах громади працюватиме робоча група з мобілізації доходів до бюджету та погашення заборгованості до бюджету всіх рівнів.

Нарада пройшла в конструктивному руслі. За результатами надані відповідні доручення.

В Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 3В Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 5