В Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

У понеділок, 21 лютого, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова привітала керуючого справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради Вячеслава Суддю та начальника відділу соціального захисту населення Саф’янівської сільської ради Ольгу Клименко, які нещодавно відзначили свій День Народження.

Після чого очільниця громади заслухала інформацію керівників структурних підрозділів та служб Саф’янівської сільської ради щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень.

В ході апаратної наради начальник відділу освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко зазначила, що з сьогоднішнього дня всі школи громади переходять на очну форму навчання, а з завтрашнього дня запрацюють дитячі садочки.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” Олег Садковський доповів про стан захворюваності на COVID-19 на території Саф’янівської громади.

Наразі на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 94 пацієнта. Із них: 58 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію.

За минулий тиждень був провакцинований 301 мешканець громади. Олег Володимирович наголосив, що єдиним способом захиститися від коронавірусної хвороби залишається вакцинація!

Наразі на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби (COVID-19), тож кожен бажаючий може прийти та провакцинуватись.

По завершенню наради Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою традиційно було надано ряд доручень на поточний тиждень керівникам структурних підрозділів громади.