В Саф’янівській громаді відбулось позачергове засідання виконкому 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової пройшло позачергове чотирнадцяте засідання виконавчого комітету.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Після чого членами виконкому були розглянуті важливі питання щодо життєдіяльності громади.

Управління фінансів представило проекти рішень щодо виконання бюджету за січень-червень 2022 року та внесення змін до рішення «Про бюджет громади на 2022 рік», служба у справах дітей – щодо затвердження висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дітей, надання дозволу на прийняття в дар частини житлового будинку, в якому зареєстрована дитина, та про закріплення права користування житлом.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному веб сайті.