В Саф’янівській громаді відбулось засідання адміністративної комісії 1

У четвер, 15 вересня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулось засідання адміністративної комісії.

На порядок денний було винесено питання про притягнення мешканки громади до адміністративної відповідальності за продаж алкогольних напоїв у заборонений час доби (після 20:00).

Відповідно до спільного наказу начальника (голови) Одеської обласної військової (державної) адміністрації та командувача ОСУВ «Олександрія» від 21.06.2022 року № 11 “Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області”, в період воєнного стану продаж спиртних напоїв в Одеській області дозволено з 09:00 до 20:00.

За результатами розгляду справи, комісія визнала вину продавця не доведеною у зв’язку з відсутністю належних доказів.

В Саф’янівській громаді відбулось засідання адміністративної комісії 3В Саф’янівській громаді відбулось засідання адміністративної комісії 5