В Саф’янівській громаді відбувся тренінг для вчителів 1

В Саф’янівській територіальній громаді ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO продовжує реалізовуватись проект «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок».

Наразі відкрились додаткові гуртки на базі Саф’янського та Кам’янського закладів загальної середньої освіти. Також працює соціально-психологічна мобільна бригада для дітей та ВПО.

З 15 по 18 травня вчителі шкіл Саф’янівської громади взяли участь у тренінгу на тему «Освіта в умовах екстремальної ситуації». Для цього в нашу громаду завітав тренер Пітер Матінсен, який є експертом іспанської організації EDUCO з питань освіти під час надзвичайних ситуацій.

Наші вчителі навчались адаптувати освітні умови до різних конфліктів, в особливості військових конфліктів, обговорили складання освітніх програм з урахуванням поточної ситуації, інклюзивну освіту, як враховувати потреби дітей військовослужбовців, дітей, яких було втягнуто у війну, дітей старшого віку, носії інших мов.

Дякуємо нашим партнерам за нові знання та можливості!