В Саф’янівській громаді відбувся відкритий чемпіонат між населеними пунктами громади 1

Минулого тижня в Саф’янівській громаді відбувся відкритий чемпіонат між населеними пунктами громади. В змаганнях прийняли участь 10 команд з с. Кам’янка, с. Багате, с. Саф’яни, с. Озерне, с. Каланчак, с. Стара Некрасівка, смт Суворово. Команди змагалися у таких видах спорту як: настільний теніс та гирьовий спорт. Змагання проходили в с. Кам’янка Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області у Палаці Спорту ім. М.Г. Миндру.  В особистому заліку з настільного тенісу вийшли такі результати:

I ракетка – 1 місце – Кіосе Геннадій с. Кам’янка;

2 місце – Карапузов Ярослав с. Стара Некрасівка

3 місце – Дмитрашко Павло с. Саф’яни

II ракетка–  1 місце – Козарев Артем с. Стара Некрасівка

2 місце – Пукалов В’ячеслав с. Кам’янка

3 місце – Сердюченко Володимир с. Саф’яни

III ракетка   1 місце – Крутоусова Ольга с. Кам’янка

2 місце – Мініна Софія с. Саф’яни

3 місце – Колосова Марія смт Суворово

В загально-командних місцях з настільного тенісу I місце отримала команда з с. Кам’янка, II місце отримала команда з с. Стара Некрасівка, III місце отримала команда з с. Саф’яни.

В гирьовому спорті змагалися  спортсмени у різних вагових категоріях (65 кг., 70 кг., 80 кг., 90 кг., 90 кг.+ ).

Призові місця в вагових категоріях отримали:

65 кг – Пенчев Денис с. Кам’янка.

70 кг – I місце -Маслінков Віталій с. Кам’янка,

II місце -Чілік Олександр с. Багате,

III місце – Греков Дмитро с. Багате.

80 кг – I місце – Серюк Одександр,

II місце –  Сінєволнов Андрій с. Кам’янка,

III місце – Пенчев Георгій с. Кам’янка.

90 кг – I місце – Тангер Віталій с. Багате,

II місце – Севаст’ян Михайло с. Озерне

III місце – Куртев Руслан с. Кам’янка

90 кг +-  I місце – Лефтеров Іван с. Кам’янка

II місце – Переверза Павло с. Багате

III місце – Пельтек Андрій с. Каланчак

В загально-командних місцях з гирьового спорту I місце отримала команда з с. Кам’янка, II місце отримала команда з с. Багате, III місце отримала команда з с. Саф’яни.

Почесним гостем на чемпіонаті був Кіосе Геннадій Костянтинович. Привітавши всіх переможців та учасників відкритого чемпіонату,  він подарував цінний подарунок Палацу Спорту ім. М.Г. Миндру три тенісних стола для того, щоб молодь була ближча до спорту.

Саф’янівська громада бажає всім спортсменам не втрачати форми та оптимізму,досягати всіх цілей і великих перемог, не сумніватися у своїх силах і вірити в успіх, ставити особисті рекорди і нехай ваше здоров’я з кожним днем стає тільки міцнішим!