В Саф’янівській громаді відзначили День пам‘яті та примирення 1

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

У цей день «не святкуємо, а вшановуємо», висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

Минуло 77 років з того часу, як прозвучали залпи салюту на честь Великої Перемоги над фашистським нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні Перемога болем відгукується в кожному серці, оскільки немає, напевно, жодної української сім’ї, якої не торкнулася б війна, хто б не втратив в цьому пеклі близької людини.

Україна заплатила за Перемогу високу ціну. В боях і під час окупації загинув кожен п’ятий українець.

Саф’янівська сільська територіальна громада долучилась до вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя виборов велику Перемогу.

У заході взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, заступники Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та Іван Чепой, керуючий справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Саф‘янівської сільської ради Ірина Аношина, начальник управління освіти Саф‘янівської сільської ради Тетяна Якименко, депутат Ізмаїльської районної ради Віталій Кінєв, депутат Саф’янівської сільської ради Тетяна Бурковська, директор Саф’янського закладу загальної середньої освіти Наталя Тарасенко та інші.

Хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів до Пам’ятника невідомому солдату в селі Саф’яни присутні вшанували пам’ять тих, хто залишився на полях бою, та ветеранів, які пішли у вічність у післявоєнні роки.

Завершився урочистий захід традиційним виконанням Державного гімну України.

Адміністрація Саф‘янівської сільської ради висловлює велику пошану героям Другої світової війни та низько схиляє голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя у цій кровопролитній війні.