В Саф’янівській громаді вітали дітей соціально-вразливих категорій 1
В перший літній день ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
З нагоди свята в Сафʼянівській територіальній громаді привітали дітей соціально-вразливих категорій з Міжнародним Днем захисту дітей.

Юні мешканці громади отримали приємні подарунки та купу позитивних емоцій, а щирі посмішки та радість в їх очах тому підтвердження!
Щиро віримо, що вже наступного року наші діти зустрічатимуть це свято під мирним небом на нашій рідній українській землі, адже наше підростаюче покоління заслуговує на щасливе мирне життя!