В Саф’янівській громаді вітали опікунські родини 1

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Напередодні свята, 29 вересня, у Саф’янівській сільській раді традиційно вітали опікунські родини, які подарували дітям, що залишились без батьківського піклування, щастя мати родину, маму і тата.

Вітаючи учасників свята із Днем усиновлення, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та начальник служби у справах дітей Світлана Арешкіна подякували опікунам за любов та милосердя, відкрите серце та велику відповідальність за долі дітей.

Опікуни, серед яких Тетяна Кульча (с. Утконосівка), Валентина Гончар (с. Кислиці), Людмила Данилова (с. Стара Некрасівка), Наталія Карачебан (с. Дунайське), Наталя Філіпова (с. Броска), Ніна Задорожнюк (с. Кислиці), Марія Пушкова (с. Кам’янка), Світлана Дубовік (с. Комишівка), Анатолій та Ганна Хмелярови (с. Кам’янка) та Світлана Токарева (с. Матроска), були нагороджені почесними грамотами та приємними подарунками.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. І справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні!