В Саф’янівській громаді вітали поліцейських офіцерів громади з прийдешнім святом 1

Цієї неділі, 28 травня, поліцейські офіцери громади відзначають своє професійне свято.

В цей день, рівно п’ять років тому, 34 поліцейських офіцерів громади стали невід’ємною частиною 22-х об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини.
На Одещині перші поліцейські офіцери громади приступили до виконання своїх обов’язків у квітні 2021 року. Наразі проект охопив 658 громад, в яких 24/7 несуть службу 1298 поліцейських офіцерів громади.

Саф’янівську громаду обслуговують два офіцера громади: капітан поліції Роман Топал та капітан поліції Василь Кулава.

З нагоди прийдешнього професійного свята, сьогодні, 26 травня, поліцейські офіцери Саф’янівської, Суворовської, Ренійської та Вилківської громад приймали вітання в Будинку культури села Саф’яни.

В урочистому заході взяли участь керівництво Одеської обласної ради, Ізмаїльського районного відділу поліції, Саф’янівської, Суворовської, Ренійської та Вилківської громад, які відзначили подяками поліцейських офіцерів, яким громади завдячують безпекою та порядком.

Вокальними композиціями привітали представників поліції НВА «Купава», Ірина Маврова, Мілена Боцу, Вероніка Топова, Олексій Паладій, Валерія Демко та Катерина Хаджиогло.
Закінчився захід виконанням гімну Одещини та спільним фото.