В Саф’янівській громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні 1

Сьогодні Україна відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Вісім років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою.

Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України боролися з режимом, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави.

У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів.

Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею». За даними Генпрокуратури, всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, 104 з них загинули.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Саф’янівській сільській територіальній громаді, яка є найбільшою громадою в Україні, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку.

В церемонії покладання квітів взяли участь Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, перший заступник голови Саф‘янівської сільської ради Петро Хаджиков, керуючий справами Саф‘янівської сільської ради Вячеслав Суддя, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Саф‘янівської сільської ради Ірина Аношина, начальник управління освіти Саф‘янівської сільської ради Тетяна Якименко, головний спеціаліст відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Вероніка Топова, директор Саф’янського закладу загальної середньої освіти Наталя Тарасенко, діловод с. Саф‘яни Ольга Харченко та керівник народного хорового колективу «Джерело» Руслан Погребний.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!