В Саф‘янівській сільській раді триває робота з наповнення бюджету 1

Сьогодні під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось чергове засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів.

Під час засідання комісії були розглянуті питання заборгованості підприємств зі сплати податку на доходи з виплаченої орендної плати за користування земельними паями у 2021 році; податкового боргу з орендної плати за землю; заборгованості з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; сплати туристичного збору та легалізації праці.

Наталія Іванівна звернулась до керівників підприємств щодо необхідності своєчасної сплати податків, легалізації заробітної плати найманих працівників, недопущення скорочення мінімальних гарантій зі сплати заробітної плати.