В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з чергової апаратної наради, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Після чого керівники структурних підрозділів ради прозвітували про зроблену роботу за минулий тиждень.

Наразі проводиться робота з керівниками підприємств стосовно надходження податків до бюджетів всіх рівнів.

Заклади освіти та охорони здоров’я працюють в штатному режимі. В закладах торгівлі в наявності продукти першої необхідності. Приміське пасажирське сполучення працює згідно з графіками.

За результатами наради працівникам були надані відповідні доручення.