В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

У понеділок, 28 лютого, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

В ході апаратної наради були розглянуті питання щодо безпекової ситуації в Саф’янівській громаді. Зокрема, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова закликала присутніх дотримуватись комендантського часу с 19:00 до 06:00. У зазначені години заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Також Наталія Іванівна звернула увагу керівників структурних підрозділів громади на необхідність довіряти інформації щодо сьогоднішньої ситуації в країні тільки офіційним джерелам – сайту Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Одеської обласної державної адміністрації, Ізмаїльської районної державної адміністрації та сайту Саф’янівської сільської ради.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова нагадала, що сигналами тривоги можуть бути церковні дзвони. Почувши дзвін, необхідно терміново переходити в сховища. При цьому не треба панікувати, адже паніка – це найкращий союзник ворога.

Наразі Саф’янівська сільська рада, магазини та заклади охорони здоров’я громади працюють в штатному режимі. Громадський транспорту курсує з урахування комендантської години. Заклади освіти від сьогодні – на канікулах.