В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Традиційно робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з чергової апаратної наради, яка відбулась під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На почату наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять мирних громадян та військовослужбовців, які полягли у кровавій російсько-українській війні.

Після чого керівники структурних підрозділів ради розглянули важливі питання життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

З сьогоднішнього дня в соціальних закладах Саф’янівської громади розпочався опалювальний сезон. Цьогорічна зима очікується важка. Ворог не припиняє обстрілювати енергетичну інфраструктуру нашої країни, тому дуже важливо з відповідальністю та розумінням віднестись до питання економії електроенергії, адже це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу в аварійних відключеннях.

Важливим питанням залишається допомога внутрішньо переміщеним особам. На цьому тижні Саф’янівська громада прийматиме участь у Марафоні «Ярмарок вакансій», який відбудеться 16 листопада о 10:00 за адресою: м. Ізмаїл, вул. Репіна, 12. Під час ярмарку роботодавці зможуть сформувати кадровий резерв, а шукачі роботи, серед яких є велика кількість ВПО, отримати бажане місце роботи.

За результатами наради головою громади Наталією Тодоровою надані працівникам відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3