В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців, внаслідок кривавої російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради розглянули питання щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Увагу акцентовано на забезпеченні функціонування громади під час екстрених та аварійних відключень споживачів від електроживлення.

Наразі в громаді відбуються відключення від електропостачання задля усунення пошкоджень, які нанесла росія по енергетичним об’єктам України. Завдяки цілодобовій роботі енергетиків, заклади освіти та охорони здоров’я нашої громади працюють в штатному режимі.

Проте за минулі вихідні в селах Багате, Комишівка, Матроска, Першотравневе та Утконосівка, у зв’язку з перенапругою, відбувались аварійні відключення. Тому голова громади Наталія Тодорова вкотре нагадала про ощадливе використання електроенергії. При подачі електроживлення не слід використовувати одночасно всі енергоємні прилади.

За результатами наради працівникам надані відповідні доручення.